خاطرات فروشگاه مفتاح - موسسه مفتاح

خاطرات فروشگاه مفتاح

در تاریخ 2 تا 4ام مرداد ماه 1401 در رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران که اولین رویداد در زمینه آشنایی مدیران حوزه‌های مختلف و ایجاد هم‌افزایی بین آنان بود، شرکت کردیم. در این رویداد حدود هشتصد شرکت و مجموعه که دارای طرح‌های بنیادین و تحولی برای کشور بودند، شرکت کردند. در این رویداد بسیاری از مدیران، مسئولان و کنشگرهای اجتماعی در رده‌های مختلف به بازدید غرفۀ شرکت‌ها پرداختند.

 موسسه مفتاح نیز مفتخر به میزبانی مسئولان مختلفی مانند استاندار ان، فرمانداران ، شهرداران، نمایندگان مجلس، فعالان پرورشی، فعالان درحوزۀ خانواده و امور بانوان و ... بود.

 ارسال بسته‌های آموزشی اقتصاددان کوچک، اقتصاد یار کوچک 1 و اقتصادیار کوچک 2 برای آموزش دانش‌آموزان پایه اول تا ششم دبستان

(مدرسۀ نسل فردای شریف، مهر ماه 1400)

 

 

در 6ام دی ماه 1399 بود که بسته اقتصادیار کوچک 2 آمادۀ فروش شد.

برای اینکه طرح جذابی بشه، برنامه‌ریزی کردیم و با برگزاری یک جشن کوچک، از این بسته رونمایی و جشنواره فروشی رو برگزار کردیم.

از آقای دکتر عادل پیغامی (هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) و اصطلاحا پدر تربیت اقتصادی ایران) دعوت کردیم که یک لایو مشترک با ایشان داشته‌باشیم که با تعریفات ایشان از محتوای بسته‌ها همراه بود.

بعد هم خبرش توی تمام خبرگزاری‌های معتبر کشور مثل خبرگزاری فارس و ... منتشر شد.

دی

 

 

 

 

روزی که بعد از کلی انتظار ، کتاب اقتصادیار کوچک 2 در پاییز سال 1399 چاپ شد و به دستمان رسید.

بعد از رسیدن این کتاب بود که بسته اقتصادیار2 کامل شد.

 

 

عید نوروز سال 99 دقیقا اولین سالی که کرونا اومده بود و همه‌جا کاملاً تعطیل بود، برای سفارش‌های نوروزی شما، از یک بافنده تقاضا کردیم حیوان مخصوص آن سال که موش بود را ببافد تا آن روی سفارشات قرار دهیم.

همین موضوع باعث جذابیت کار شد و باعث افزایش تعداد سفارشات شما عزیزان شد.

(حتی بعضی مشتریان به خاطر عروسکش بسته را سفارش می‌دادند)

 (چقدر سخت بود عادت کردن به اینکه با دستکش بسته‌ها رو براتون آماده کنیم)

 

 

 از 18 تا 23ام آبان ماه سال 1398 پذیرای شما عزیزان در نمایشگاه کتاب اصفهان، واقع در پل شهرستان بودیم. در این نمایشگاه تمامی محصولات جدید مفتاح به عرضه گذاشته‌شد.

محصولات ما در آن زمان شامل بسته اقتصاددان کوچک و بسته اقتصادیار کوچک 1 بود که بسیار مورد استقبال قرار گرفتند.

می‌خواستیم از بسته‌ها عکاسی کنیم، برای همین رفتیم یک مدرسۀ دخترانه و ازشون خواستیم کتاب‌ها رو جلوی صورتشون بگیرند تا عکس بگیریم.

شروع می‌کردند بلند بلند خواندن کتاب. مشخص بود که کلاس اولی یا دومی بودند چون خیلی کلمه کلمه و آروم می‌خوندند.

خلاصه که نگهداشتن بچه‌ها توی یه جای مشخص و ثابت خیلی سخت بود ولی خب ارزشش رو داشت، چون عکس‌های خوب و خاطرات خیلی بهتری ثبت شد.

سبد خرید
ورود